Įstaigos personalas

 Vardas, pavardė  Pareigos  Telefonas  El. paštas
 Jurgita Voroninienė  Direktorė  (8 658) 41 001  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 Giedrė Milkeraitytė  Direktoriaus pavaduotoja  (8 658) 40 977  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 Neringa Kučikienė  Vyr. buhalterė  (8 658) 40 876  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 Laura Augustaitytė  Sekretorė - administratorė  (8 447) 72 253  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
 Živilė Bacevičė  Metodininkė  (8 658) 40 864  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 Giedrė Zmejauskienė  Soc. pedagogė  8 699 33 480   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 Vaida Liaudenskienė  Specialistė atviram darbui su jaunimu
 Nijolė Janonytė  Psichologė  

(8 447) 51 192

(8 658) 40 786

   
 Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
 Živilė Šiuikienė  Psichologė  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
 Aušra Mockienė  Specialioji pedagogė  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 Aušra Ališauskienė  Logopedė  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
Inga Pranskaitienė Socialinė pedagogė Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
Diana Zabielaitė Vaikų neurologė Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Stanislovas Gerčas Pastatų ir statinių priežiūros darbininkas, kiemsargis  
Stefutė Martišienė Valytoja